Anasayfa

Bir fuar ve etkinlik alanında yeri bulunan firma için, etkili bir sunum gerçekleştirmek çok önemli. Bu sunumun efektif olması, genellikle hedef kitlenin görsel duyularına hitap ederek gerçekleştiriliyor. Bunun için de stand aydınlatma sistemi kullanılıyor. Çeşitli ışık kaynağı seçenekleri arasından, standa ve oluşturula konstepte uygun aydınlatma sisteminin seçilmesi gerekiyor.

Çok karanlık veya çok aydınlık bir ortamda sunum gerçekleştirmek mümkün değil. Tasarıma aykırı ışık seçimi ise bir firmanın profesyonel görüntüsü için akılcı değil. Dolayısıyla tasarım sırasında aydınlatma sistemi seçilmediyse bile, stand kurulduktan ve fuar alanının genel aydınlatma sistemi gözden geçirildikten sonra kullanılacak ışık ve lambaların doğru şekilde seçilmesi gerekiyor.

Standium olarak müşterilerimize çeşitli aydınlatma sistemleri sunuyoruz. Doğru stand aydınlatma sisteminin seçilmesi için, tasarımcılarımız ile yardımcı oluyoruz. Farklı enerji kullanımına ve farklı tasarıma sahip spot ışıkları ile ürünleri aydınlatıyor, tasarımda kullandığımız şerit led aydınlatmalar ile standın görünürlüğünü arttırıyoruz. Duvara ve ürün teşhir standlarına yerleştirdiğimiz spot ışıklar ile de, ürünün görüntüsünü olumlu yönde değiştiriyoruz.


 • Mimar Sinan Mah. 1431 Sok. No 5/A Alsancak / İZMİR

  0 232 247 44 43

  0 232 247 44 45

  info@standium.com.tr

 • Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cd. Tutkun ve Bingöller Plaza No:10 Kat:6 D:12 34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL

  0 216 693 26 01

  0 216 693 38 10

  info@standium.com.tr

Bizi Takip Edin