Anasayfa

Fuar ve stand sektörü, insanların ihtiyaçlarına bağlı olarak gelişiyor. Bu gelişime yardımcı olan teknolojik gelişmeler, kendini standlarda farklı şekillerde gösteryor. İnteraktif standlar, bunun en son örneği.

Klasik stand uygulamalarını yakın gelecekte tarihe karıştıracağını düşündüğümüz interaktif stand sistemleri, hem stand sahibi firmaya hem de firmanın hedef kitlesine büyük kolaylıklar sağlıyor.

İnteraktif standlar, birkaç led ekranın ve led ışıkların temelini oluşturduğu bir sistemden meydana geliyor. Aranılan ürünün ekrandan seçildiği, daha sonra led ışıkların aranılan ürüne uzanan yolu gösterdiği bu standlar, görsellik anlayışına yepyeni bir boyut kazandırıyor. Firmaların yakın geçmişte yönelmeye başladığı bu sistem, standda ürün arama konusunu da tarihe karıştırmaya aday.

Bir bilgisayar uygulaması temelli oluşturulan bu sistem, tüm ürünlerin led ekranlardan görüntülenmesi ile başlıyor. Ürünü incelemek isteyen kişi, dilerse ekran üzerinde yapılan teknik incelemeye göz atıyor. Dilerse, led ışıkların gösterdiği yol ile ürünü somut şekilde görüyor ve inceliyor. Tamamen müşteri odaklı bu sistemler, modern teknolojiyi stand sektörüne getiriyor.

Standium olarak hizmetini verdiğimiz interaktif sistemler, firma karakterini yansıtan stand tasarımıyla birleşiyor. Tamamen kendi üretimimiz olan interaktif standlar ile müşterilerimiz, firmalarını hedef kitlesine tam olarak tanıtma fırsatına erişiyor. Oluşturulan özel konseptler ve kullanılan kaliteli led ekranlar ile insanlar, firmanın profesyonel yaklaşımından etkileniyor. • Mimar Sinan Mah. 1431 Sok. No 5/A Alsancak / İZMİR

  0 232 247 44 43

  0 232 247 44 45

  info@standium.com.tr

 • Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cd. Tutkun ve Bingöller Plaza No:10 Kat:6 D:12 34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL

  0 216 693 26 01

  0 216 693 38 10

  info@standium.com.tr

Bizi Takip Edin