Anasayfa

Fuarlara katılım sağlayan firmaların öncelikli amacı, katılımcıların görsel duyularına hitap ederek ilgi toplamak. Bunun için çeşitli yöntemler bulunsa da, en etkili yolu elbette ekranlar konulması. Stand led ekran entegrasyonu sayesinde daha canlı bir hal alıyor. Ayrıca led ekran sayesinde firmanın ürünleri daha kolay bir şekilde tanıtılabiliyor.

Led ekran entegrasyonu, günümüz fuart standı tasarımları için olmazsa olmaz. Ahşap stand da yapılsa, modüler stand da yapılsa artık tüm firmalar led ekran entegrasonu talep ediyor.

Çünkü artık ekranlar her yerde ve ilgi çekme konusunda onlardan daha iyi bir seçenek bulunmuyor. Led ekran entegrasyonunun, stand henüz tasarlanırken dikkate alınması ve tasarımın bu şekilde tamamlanması gerekiyor.

Fuar sektöründe yeniliklere öncülük eden bir firma olarak, Led ekran entegrasonu konusunda da müşterilerimize hizmet veriyoruz. Talep ettiğiniz stand tasarımlarında led ekran entegrasyonu için gerekli esnekliği sağlıyoruz.

Firmanızın ihtiyaçlarına ve oluşturulan stand konseptine göre yerini belirlediğimiz led ekranlar sayesinde, standınızın daha ilgi çekici olmasını sağlıyoruz.

Tamamen kendi bünyemizde gerçekleştirdiğimiz stand tasarımlarına, farklı boyut ve ebatlarda led ekranlar eklenebiliyor. Led ekran boyutu, inceliği ve konulacağı yer stand tasarımına bağlı olarak değişiyor.

Indoor led ekran ve outdoor led ekran olarak kabaca bölümleyebileceğimiz bu ekranların 50x50’den başlayarak 96x96’ya kadar çıkan çeşitleri bulunuyor. Standınız için led ekran arıyorsanız bize başvurmanız yeterli. • Mimar Sinan Mah. 1431 Sok. No 5/A Alsancak / İZMİR

  0 232 247 44 43

  0 232 247 44 45

  info@standium.com.tr

 • Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cd. Tutkun ve Bingöller Plaza No:10 Kat:6 D:12 34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL

  0 216 693 26 01

  0 216 693 38 10

  info@standium.com.tr

Bizi Takip Edin