Anasayfa

Televizyonlar, görsel açıdan insanların aşina olduğu ürünler. Uzun yıllardır evlerde kullanılan televizyonlar, insanların artık pek çok şeyi görüp beğendiği yegane yerler. Firmaların yaptıkları etkinliklerde televizyonları kullanmak istemesi, bu sebeple son derece doğal.

Fakat kullanılan televizyonun insanların her zaman göremediği, dikkat çekici ve yüksek çözünürlüklü bir televizyon olması gerekiyor. Televizyonun boyutu da büyük önem taşıyor.

Oluşturduğumuz stand sistemlerinde ve kurguladığımız etkinliklerde, Standium olarak led tv ekranlar kullanarak insanların dikkatini çekmeyi amaçlıyoruz. Bu ekranlar, genellikle yerden birkaç metre yüksekte kuruluyor.

Firmaya özel hazırlanmış tanıtım filminin oynatıldığı, ürünlerinin tanıtıldığı bu ekranlar, uzak mesafelerdeki insanların dahi ilgisini çekmek üzere hazırlanıyor. Böylece insanlar, firmanın etkinlik alanına davet edilmiş oluyor.

Truss sistem ile entegre olarak kullanılabilen led tv ekranlar, konser alanlarında da sıkça karşımıza çıkıyor. Bu ekranlar, iç mekanda da dış mekanda da kullanılabilecek şekilde tasarlanıyor.

Her türlü dış etkenden korunaklı durumda olması, ani yağmurlarda firmanın zarar etmesinin önüne geçiyor. Ayrıca yüksek çözünürlüğü ve reklam filminde kullanılan renkler sayesinde, güneşli havalarda bile ekranın görünür olması sağlanıyor.

Standium olarak pek çok müşterimize dış mekan ve iç mekanda kullanılmak üzere led tv ekran hizmeti verdik. Kendi tasarladığımız standlar ile birleştirdiğimiz bu ekranlar, müşterilerimizin katıldığı etkinliklerde başarılı bir tanıtım gerçekleştirmesini sağladı. Özel etkinlik alanlarında kullanılmak üzere led tv ekran arayışındaysanız, Standium olarak size de hizmet vermekten onur duyarız.


 • Mimar Sinan Mah. 1431 Sok. No 5/A Alsancak / İZMİR

  0 232 247 44 43

  0 232 247 44 45

  info@standium.com.tr

 • Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cd. Tutkun ve Bingöller Plaza No:10 Kat:6 D:12 34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL

  0 216 693 26 01

  0 216 693 38 10

  info@standium.com.tr

Bizi Takip Edin