Anasayfa

Bir fuar standı için dış tasarım çok önemli. İnsanların ilk olarak baktıkları ve dikkatini çeken nokta standın dış tasarımı. Fakat etkili bir dış tasarımı destekleyen bir iç tasarımın olmaması, firmanın profesyonel görüntüsünü zedeleyebiliyor. İçi bomboş bir standdaki ürünlerin beğenilmesi, böyle bir standı olan firmaya güven duyulması maalesef mümkün olmuyor.

Standın iç tasarımını stand mobilyası dediğimiz çeşitli mobilya grupları ile destekliyoruz. Dış tasarıma gösterdiğimiz özenin aynını iç tasarıma da göstererek, müşterilerimizin firmasını hedef kitlesine doğru lanse etmesini sağlıyoruz.

İç ve dış tasarımı birbirini tamamlayacak şekilde oluşturuyor, standı ziyaret edenlerin konforu ve ürünlerin doğru ekipmanın üzerinde olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Standium olarak, stand sektöründe uzun yıllardır bulunmanın verdiği tecrübeyle hareket ediyoruz. Bir fuar sırasında oluşturduğumuz standda ihtiyaç duyulabilecek her türlü mobilyayı biliyoruz.

Kettle’dan oturma grubuna, bar masasından cam sehpaya kadar pek çok stand mobilyası desteği sağlıyoruz. Oluşturduğumuz tasarıma uygun olarak temin ettiğimiz mobilyalar sayesinde stand, çok daha etkili bir görünüme kavuşuyor.


 • Mimar Sinan Mah. 1431 Sok. No 5/A Alsancak / İZMİR

  0 232 247 44 43

  0 232 247 44 45

  info@standium.com.tr

 • Kavacık Mah. Fatih Sultan Mehmet Cd. Tutkun ve Bingöller Plaza No:10 Kat:6 D:12 34810 Kavacık - Beykoz / İSTANBUL

  0 216 693 26 01

  0 216 693 38 10

  info@standium.com.tr

Bizi Takip Edin