Anasayfa

Fuar ve sergilere katılım gerçekleştirecek olan firmaların, kısa sürede çok fazla konuyu gözden geçirmesi gerekiyor. Firmanın kendini ve ürünlerini tanıtmak için bir fırsat olan bu etkinlikler, kusursuz olarak geçtiği takdirde firmaya fayda sağlıyor. Fakat etkinlikten önce gözden kaçan, unutulan ekstra malzemelere etkinlik sırasında ihtiyaç duyulabiliyor. Böyle bir durumda firmamıza ekstra malzemeleri temin etme konusunda destek sağlıyoruz.

Masa Sandalye, Vip Koltuk Takımları, Bistro masa ve Bar sandalyeleri, Mini Buzdolabı, Sehpa, Desk, Catering malzemeleri ve aydınlatma sistemleri gibi malzemeleri temin etmek firmaya ekstra maliyet ve zaman kaybı oluşturuyor. Bu sebeple, ekstra malzeme kiralama yöntemine gidiliyor. Standium olarak hizmet verdiğimiz firmalara, ekstra malzeme kiralama da gerçekleştiriyoruz. Herhangi bir sorun veya unutulma durumunda, gerekli malzemeyi temin ederek firmanın etkinlikteki etkisini sürekli hale getiriyoruz.

Mobilyalar, ekstra sergileme standları, vip koltuk takımları, bistro masa ve bar sandalyeleri, mini buzdolabı, sehpa, desk, catering malzemeleri ve aydınlatma sistemleri gibi birçok malzemeyi tedarik ediyoruz. Önceden gerekli görülmeyen fakat sonradan ihtiyaç duyulan ekstra standlar sağlayabiliyoruz. Veya bir anda ihtiyaç duyulan mobilyaların teminini sağlıyoruz. Müşterilerimizin etkili ve faydalı bir fuar zamanı geçirmesi için elimizdeki tüm kaynakları seferber ediyoruz. • Halkapınar Mah. Pakistan Bulvarı 1203 Sok. No:13 Onuk Plaza Kat:9
  Daire: 905 Konak/ İzmir

  0 232 247 44 43

  0 232 247 44 45

  info@standium.com.tr

 • Çatalçeşme Mahallesi
  Reşadiye Cad.
  No:90/1 Çekmeköy / İstanbul

  0 216 232 22 16

  0 216 693 38 10

  info@standium.com.tr

Bizi Takip Edin