Anasayfa

Hakkımızda

Fuar sektöründe ki yolculuğumuzun 14. Yılındayız. Bu süreçte yüzlerce firmaya katıldıkları fuar , kongre ve sergilerde hizmet verdik. Edindiğimiz tecrübelerle hep daha iyi olmayı hedefledik. Bugün ve gelecekte de fuar sektöründe ki en kompakt firma olduğumuz ve olacağımız konusunda iddalıyız.

Fuar süresince kullanılan standlar firmaların vitrinleridir.
Markanız için hazırlanan özel stand tasarımı firmanın kişiliğini yansıttığı oranda başarılırdır.

Standium olarak verdiğimiz hizmetlerin başında, özel stand tasarımı gelir. Sektörde ki pek çok firmadan ayrı olarak tasarım ve üretim aşamalarını beraber ele alarak firmamız bünyesinde barındırmaktayız . Bu da bize her firma için ayrı bir tasarım oluşturma imkanı kazandırıyor. Ürettiğimiz standları size söylediğimiz süreç içinde detayları atlamayacak şekilde tasarlıyor , kusursuz hizmeti hedefliyoruz.

İstanbul , İzmir , Bursa ve Almanya’da bulunan şubelerimiz , hemen hemen her sektörün lokomotifi olan noktalarda bize kolayca ulaşabilmenizi sağlıyor.

Şubelerimiz , bize sektörel gelişmeleri yakından takip etme fırsatı sunuyor ve müşterilerimiz ile aramızda köprü görevi görüyor .

Müşterilerimizle aramızda ki güven bağını geliştirdiğimiz CRM yazılımı ile profesyonel bir hale dönüştürüyoruz . Bu yazılım sayesinde fuar alanından anlık raporlama yapabiliyor ve müşterilerimizin stand aşamalarını anlık olarak takip edebilmesini sağlıyoruz.

2017 yılında yaptığımız yatırımla 1200m2’lik alana kurduğumuz ahşap atölyemiz sayesinde stand firmaları arasında ilk sıralara yerleşmekten gurur duyuyoruz. Üretim Tesisimizi kusursuz hale getirmek amacı ile Ebatlama Makinelesi ve CNC tezgahı kullanıyoruz . Böylece detaylara dikkat ederek ve hata payı olmadan birlikte tasarladığımız projeleri hayata geçiyoruz.

Firmamız Kalite Yönetim Standartlarını, ISO 9001 – 2015 belgelerini alarak özel stand , ahşap stand , modüler stand , octanorm stand , maxima stand , üretimi ve kurulumu , tabela ve pano üretimi , reklam baskı ve uygulama hizmetleri ile iç dekorasyon hizmetlerini EA 9, 17, 19, 23, 28 kapsamında tescillemiştir.

Standium olarak fuar sektöründe pek çok yenilik getirdik ve getirmeye devam ediyoruz. Kendi bünyemizde ki AR-GE departmanımız ile sektöre öncülük ediyor İnteraktif çözümler ile stand çalışmalarınızı eşsiz hale getiriyoruz.

20 kişilik ekibimiz ile firmanıza her türlü fuar , kongre ve sergide hizmet vermeye hazırız . Marka kimliğinizi yansıtacak , sizi rakiplerinizden önde tutacak özel stand tasarımları için tek yapmanız gereken iletişim sekmesi üzerinden bizimle iletişime geçmektir.Kurum Üyelikleri


Standium olarak, çalışma yaptığımız her bölgedeki sanayi kuruluşlarına üyeliğimiz bulunuyor. İstanbul Ticaret Odası, İzmit Ticaret Odası, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası, Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası, IFES, Türk-İngiliz Ticaret ve Sanayi Odası, Sergileme ve Stand Tasarımcıları Derneği ve Musiad İzmir üyeliklerimiz sayesinde, bu kurumlara üye kuruluşlara hizmet kalitemizi arttırmayı amaçlıyoruz.

 • Halkapınar Mah. Pakistan Bulvarı 1203 Sok. No:13 Onuk Plaza Kat:9
  Daire: 905 Konak/ İzmir

  0 232 247 44 43

  0 232 247 44 45

  info@standium.com.tr

 • Çatalçeşme Mahallesi
  Reşadiye Cad.
  No:90/1 Çekmeköy / İstanbul

  0 216 232 22 16

  0 216 693 38 10

  info@standium.com.tr

Bizi Takip Edin