Anasayfa

Firmaların isimlerini veya ürünlerini tanıtmak için başvurdukları yöntemlerin başında reklamlar ve stand tanıtımları geliyor. Stand tanıtımları da bir nevi reklam olarak düşünülebilir.

İnternet veya televizyon üzerinden reklam yapmak yerine bizzat topluma karışarak yapılan stand reklamları, görselliğin ön planda tutulduğu etkinliklikler ile yapılıyor. Görsellik bu kadar ön planda tutulunca, firmaların talepleri arasında görüntü sistemleri de oluyor.

Led ekranlar, videowall ve interaktif sistemler, Standium olarak bizim müşterilerimize sunduğumuz görüntü sistemi seçenekleri arasında bulunuyor. Firma, bu sistemlerden birini veya tamamını talep edebiliyor. Bu talep tamamen standın durumuna ve firmanın katılacağı etkinliğe göre şekilleniyor. Burada elbette, kurulacak olan standın büyüklüğü ve tanıtımın boyutu da önem taşıyor.

Stand tasarımında görüntü sistemlerine yer verilmesi, tanıtımın bütünleşik yapısını yansıtıyor. Firmayı daha profesyonel göstererek insanların firmaya olan güvenini arttırıyor.

Bu sebeple Standium olarak müşterilerimize standlar tasarlanmadan önce görüntü sistemlerinden herhangi birini talep etmelerini tavsiye ediyoruz. Görüntü sistemleri kullanarak yaptığımız tasarımlar sayesinde müşterilerimiz, katıldıkları etkinlik ne olursa olsun en çok dikkat çeken firmalar arasında yerini alıyor.

Görüntü sistemlerini standlarda kullanmanın birçok yolu var. Biz led ekranları standa gömme yöntemini tercih ediyoruz. Bununla beraber, uygun ve stratejik bir yere videowall kurarak insanların ilgisini çekiyoruz. Veya tasarımı firmaya uygun bir konsept ile çalışarak interaktif bir stand sistemi hazırlıyoruz. Standium olarak sunduğumuz görüntü sistemi hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. • Halkapınar Mah. Pakistan Bulvarı 1203 Sok. No:13 Onuk Plaza Kat:9
  Daire: 905 Konak/ İzmir

  0 232 247 44 43

  0 232 247 44 45

  info@standium.com.tr

 • Çatalçeşme Mahallesi
  Reşadiye Cad.
  No:90/1 Çekmeköy / İstanbul

  0 216 232 22 16

  0 216 693 38 10

  info@standium.com.tr

Bizi Takip Edin