Anasayfa

Fuarlar, sektörel bazlı yeniliklerin ve teknolojilerin tanıtıldığı etkinliklerdir. Bu etkinlikler, firmaların yeni ürün ve teknolojilerini görücüye çıkardığı alanlar olarak değerlendirilir. Bu sebeple görsellik ve tanıtım için firmalar var güçleriyle çalışır.

Kongreler ise sektörel sıkıntıların ve gelişmelerin tartışıldığı alanlardır. Bu alanlara giden firmalar, genelde stand çalışması yapmazlar. Fakat kongrelerde birçok firma bir araya geldiği için orada bir standınızın göze çarpması firmanızın tanıtımı için iyi bir fikir olabilir. Bu nedenle kongre standı son zamanlarda birçok firma tarafından kullanılıyor.

Fuar, firmaların pazar payını yükseltmek için var güçleriyle odaklandıkları noktalar olsalar da kongreler de bu konuda uygun ortamı sağlıyor. Standium olarak, kongrelerde firmanızı doğru şekilde temsil etmeniz için gereken kongre altyapı çalışması her ne ise buluyor ve uyguluyoruz. Böylece sektörel rakiplerinizin bir adım önüne geçmenize yardımcı oluyoruz.
Fuarlar için ayrı bir fuar alanı tahsis edilse de, kongreler genellikle alan bakımından kısıtlı yerlerde yapılır.

Fuarlar gibi kurulacak standlar için özellikle geniş alanlar seçilmez. Bir otel veya kongre merkezinde yapıldıkları için, kurulacak kongre standı için alanlar kısıtlıdır. Bu sebeple bir stand kurulacak ise, alan tespitinin iyi şekilde yapılması gerekir.

Kongrelere hazırlık aşaması da önemli bir safhadır. Fuar kadar heyecanlı ve yorucu geçmese de, firmalar için ekstra zaman kayıplarına yol açabilir. Bu sebeple Standium olarak kongre altyapı hizmeti de veriyoruz.

Böylece firmaları kongre için hazırlanmaktan ve kendi üretim-pazarlama proseslerine ayıracakları zamanı kaybetmekten kurtarmış oluyoruz.

Kongre ile ilgili gerekli çalışmayı yaptıktan sonra, tasarımcılarımız kongre merkezinin en stratejik noktasını kongre stand alanı olarak belirliyor. Burada kurulan alana özel stand ile, firmanızı kongreye gelen sektörel ilgili ve yetkililere tanıtabiliyorsunuz.

Sektörün geleceğinin tartışıldığı bir yerde, firmanızın adını herkesin tanımasını sağlamak size büyük bir avantaj sağlıyor. Nihayetinde yapılan kongre firmanıza büyük bir artı olarak geri dönüyor.

Sektörel kongrelerinizde yardıma ihtiyaç duyduğunuz her noktada Standium olarak yanınızdayız. Yurtiçi ve yurtdışında gerçekleşen kongrelerde, altyapı çalışmalarınıza yardımcı oluyoruz.

Kongre standı ile firmanızın adını tüm ulusal ve uluslararası firmalara duyuruyoruz. Sektörel kongrenizi hem sekörünüz hem de firmanız için kazançlı bir konuma getiriyoruz. • Halkapınar Mah. Pakistan Bulvarı 1203 Sok. No:13 Onuk Plaza Kat:9
  Daire: 905 Konak/ İzmir

  0 232 247 44 43

  0 232 247 44 45

  info@standium.com.tr

 • Çatalçeşme Mahallesi
  Reşadiye Cad.
  No:90/1 Çekmeköy / İstanbul

  0 216 232 22 16

  0 216 693 38 10

  info@standium.com.tr

Bizi Takip Edin